Levent Veteriner Hizmeti

İstanbul Levent semtinde veteriner hekime ihtiyacınız var ise Sanayi Mahallesindeki Vetclass Veteriner Kliniğimize gelebilirsiniz.Levent veteriner kliniği arayanlar ortalama 9 dakikada kliniğimize ulaşabilirler.

Vetclass Kliniği tüm kedi,köpek,kuş ve egzotik türlere hizmet vermektedir.Kliniğimiz “hayvan hastanesi” olarak adlandırılmakta ve tüm tıbbi işlemler yapılmaktadır.Levent,4.levent,çeliktepe,gültepe,seyrantepe gibi ilçe ve mahallelere oldukça yakın konumda profesyonel hizmet vermekteyiz.

Levent Veteriner

ULAŞIM ADRESLERİMİZ

İstanbul’un yüzlerce farklı noktasından kliniğimize ulaşım oldukça kolaydır.Metro,otobüs ve birçok seçenek mevcuttur.Kişisel araba ile gelenler ise çok kısa sürede Vetclass Veteriner Kliniğimize ulaşabilir.

Adres : Sultan selim mahallesi, Sultan Selim Cd. no:128/C, 34415 Kâğıthane/İstanbul

İletişim Numarası : 0539 435 34 55

HİZMET KALİTESİ

Teknolojik olarak Levent Veteriner hizmeti ihtiyacı olan kişilerin her türlü sorunlarını çözecek donanıma sahibiz.Uzman hekim arkadaşlarımız ile sadece tedavi uygulamıyoruz.Detaylı şekilde tedavi öncesi ve sonrası bilgilendirmeler yapıyoruz.

Gelen yorumlardan da anlaşılacağı üzere alanımızda en başarılı klinikler arasındayız.Yorumların bulunduğu adres için tıklayabilirsiniz.

Levent Veteriner Yorum

Google Maps :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir