Çeliktepe Veteriner Hizmeti | Vetclass Kliniği
 

Vetclass Veteriner KliniğiÇeliktepe Veteriner Hizmeti

İstanbul’da Çeliktepe Veteriner hizmetine ihtiyacı olan dostlarımıza Vetclass Veteriner Kliniği olarak hizmet veriyoruz.İstanbul’un hangi bölgesinden gelirseniz gelin kliniğimize ulaşım çok kolaydır.Bu makalemizde Çeliktepe Veteriner Kliniği arayan dostlarımızı bilgilendirici notlar paylaşıcaz.
Çeliktepe Veteriner

Vetclass Veteriner Kliniğini Neden Tercih Etmelisin?

  1. Acil durum ve ulaşım konforu açısından kliniğimiz Çeliktepe Mahallesine 5 dakika uzaklıktadır.Kısa mesafede olmamız Çeliktepe Veteriner hizmeti almak isteyen kişiler için değerlendirilebilir bir noktadır.
  2. Bir kliniğin başarılı olup olmadığını anlamanın diğer bir yöntemi ise klinik puanıdır.Google üzerinden gelen çok güzel yorumlar tedavide başarı sağladığımız pet sahipleri tarafından atılmıştır.Yorumları buradan inceleyebilirsiniz.
  3. Klinikte kullandığımız teknolojik cihazların tamamı bilgisayar desteklidir.Teşhis koymak ve tedavi uygulamakta çok önemli rol üstlenmektedir.

Bu kriterler daha da çoğaltılabilir ancak biz 3 tane yazdık.Kafanızda soru işaretleri var ise websitemiz üzerinden hakkımızda daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Çeliktepe Veteriner Hizmeti İçin Klinik Bilgilerimiz

Adres : Sultan selim mahallesi, Sultan Selim Cd. no:128/C, 34415 Kâğıthane/İstanbul
İletişim Numarası : (0212) 280 34 55
Hakkımızda
Sultan selim mahallesi, Sultan Selim Cd. no:128/C, 34415 Kâğıthane/İstanbul
(0212) 280 34 55
vetclassveteriner@gmail.com
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone