İstanbul’da Çeliktepe Veteriner hizmetine ihtiyacı olan dostlarımıza Vetclass Veteriner Kliniği olarak hizmet veriyoruz.İstanbul’un hangi bölgesinden gelirseniz gelin kliniğimize ulaşım çok kolaydır.Bu makalemizde Çeliktepe Veteriner Kliniği arayan dostlarımızı bilgilendirici notlar paylaşıcaz.

Vetclass Veteriner Kliniğini Neden Tercih Etmelisin?

  1. Acil durum ve ulaşım konforu açısından kliniğimiz Çeliktepe Mahallesine 5 dakika uzaklıktadır.Kısa mesafede olmamız Çeliktepe Veteriner hizmeti almak isteyen kişiler için değerlendirilebilir bir noktadır.
  2. Bir kliniğin başarılı olup olmadığını anlamanın diğer bir yöntemi ise klinik puanıdır.Google üzerinden gelen çok güzel yorumlar tedavide başarı sağladığımız pet sahipleri tarafından atılmıştır.Yorumları buradan inceleyebilirsiniz.
  3. Klinikte kullandığımız teknolojik cihazların tamamı bilgisayar desteklidir.Teşhis koymak ve tedavi uygulamakta çok önemli rol üstlenmektedir.

Bu kriterler daha da çoğaltılabilir ancak biz 3 tane yazdık.Kafanızda soru işaretleri var ise websitemiz üzerinden hakkımızda daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Çeliktepe Veteriner Hizmeti İçin Klinik Bilgilerimiz

Adres : Sultan selim mahallesi , Sultem Selim Cd. no:128/C,34415 Kağıthane/İstanbul
İletişim : (0212) 280 34 55
Whatsapp İletişim : 0539 435 34 55