Seyrantepe Vetclass Veteriner Kliniğimize oldukça yakın konumda olan mahalleler arasındadır.Seyrantepe veteriner arayışı olan herkese bilgi vermek amacıyla bu sayfayı hazırladık.Uyguladığımız tedavi yöntemleri,hekim kalitesi ve veteriner kliniğimize ulaşımı bu makalemizde öğrenebilirsiniz.

Veteriner Kliniğimize Ulaşım Yöntemleri

Hangi hayvanı beslerseniz besleyin veteriner kliniğinin yakınlığı tercih etme kriterleri arasında yer alıyor.Sadece mesafe önemli olmasa bile yakın veteriner kliniği aşı,muayene gibi işlemler için tercih edilmektedir.Vetclass Veteriner Kliniğimiz birçok ilçeye ve mahalleye (seyrantepe,levent,gültepe,maslak,şişli …) oldukça yakın konumdadır.

Seyrantepe veteriner kliniği arayanlar için kliniğimize ulaşım yolları ;

  • Toplu Taşıma İle Ulaşım : Seyrantepe’den 41ST otobüsü ile Çimentepe durağında iniyorsunuz.İndikten sonra ;
    • Sultan Selim cd. adlı yerden Burçin Sokağı hedefine Güneydoğu yönünde ilerleyin.
    • Babacan Sk./Burçin Sokağı yönünde sola dönün.
    • Sultan Selim Cd. yönünde sağa dönün.
    • Ortalama 4 dakika sürecek bu yürüme sonrası Vetclass Veteriner Kliniğimize ulaşmış olacaksınız.
  • Araç ile Ulaşım Adresi : Sultan selim mahallesi, Sultan Selim Cd. no:128/C, 34415 Kâğıthane/İstanbul

Klinik Olarak Olanaklarımız

Seyrantepe Veteriner Kliniği arayan dostlarımız kliniğimizde birçok hizmetten yararlanabilecek.Bu hizmetleri tek tek öğrenmek isteyenler “hizmetlerimiz” sayfasını inceleyebilir.

Medikal cihazlarımız ile sanayi mahallesi,levent,gültepe,seyrantepe veteriner taleplerinde bizleri tercih edenleri her zaman sağlıklı şekilde uğurladık.Tabiki zaman zaman elimizden bir şey gelmediği durumlar da oldu.İstanbul’un her noktasından gelen minik dostlarımıza her zaman doğru teşhisi koymak için elimizden geleni yaptık.Bu kararları teknolojinin de yardımıyla şuana kadar hatasız şekilde gerçekleştirdik.

Acil Veteriner : Gerek Seyrantepe Veteriner gerekse levent,sanayi mahallesi,kağıthane v.s ilçelerde veteriner arayın.Saat gözetmeksizin sizler için kliniğimizin kapılarını açıyoruz.Acil veteriner ihtiyaçlarında seyrantepe veya farklı ilçelerden bizimle iletişime geçmeniz durumunda saat gözetmeksizin kliniğimizi açıyoruz.

İstanbul’un tüm ilçelerinden (güngören,bağcılar,bahçelievler,gaziosmanpaşa…) kliniğimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Adres : Sultan selim mahallesi , Sultem Selim Cd. no:128/C,34415 Kağıthane/İstanbul
İletişim : (0212) 280 34 55
Whatsapp İletişim : 0539 435 34 55