Evcil hayvanınızın sağlığı için size yakın ve profesyonel bir veteriner kliniğine ihtiyacınız var.Beşiktaş’ta veteriner kliniği arayan dostlarımız neden Vetclass Veteriner Kliniğini tercih etmeli? Gelin bu soruya cevap bulalım.

Kliniğimize Kolaylıkla Gelebileceğiniz Beşiktaş İlçeleri Nelerdir?

MuradiyeAkatlarArnavutköy
KonaklarUlusBalmumcu
BebekNispetiyeKuruçeşme
OrtaköyDikilitaşEtiler
GayrettepeKültürLevent

Vetclass Veteriner Kliniği başta kedi ve köpek gibi evcil hayvanlar olmak üzere hayvanlara sağlık hizmeti sağlayan bir kuruluştur.Vetclass Kliniği hayvanlara tutkusu olan ve kendilerini onların sağlıklarına adamış kişilerden oluşmaktadır. Üst düzey teknoloji ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile Beşiktaş’ta Veteriner Kliniği arayan dostlarımız kliniğimize güvenle gelebilir.

7/24 Açık Veteriner Kliniğinin Hayvan Sahiplerine Faydaları Nelerdir?

Birçok nedene bağlı olarak evcil hayvanlarımız veteriner kliniklerine ihtiyaç duymaktadır.Beklenenin dışında gelişen durum ve gelişmeler pet hayvanımızın hayatını tehlikeye sokabilmektedir.Örneğin gece hastalanan bir kediye en iyi ve en hızlı tedaviyi uygulayacak veteriner kliniğini bulmak çoğu zaman zordur.Bu nedenle Vetclass Veteriner Kliniği Beşiktaş ve diğer tüm ilçelerden gelecek kişilere 7/24 hizmet sunmaktadır.Tek yapmanız gereken kliniğe gelmeden önce bizimle iletişime geçmeniz.

“Yeter ki minik canlar sağlıklı olsun.” sloganıyla çıktığımız bu yolda evcil hayvanlarınızın sağlıklarını iyileştirecek her türlü gereksinimi kliniğimize kazandırdık.

Kliniğimiz hafta içi ve hafta sonu 10:00 – 24:00 arası aktif hizmet vermektedir.Ancak acil durumlarda 7/24 tedavi hizmeti devam etmektedir.

Sizden Gelenler

Gece yarısı aniden rahatsızlanan serçemiz ile inanılmaz hızlı ve profesyonel bir şekilde ilgilendiler, Allah razı olsun sizden VetClass
Esra Arslan
Pet Sahibi
Canım kedim maviş'in koşarak gittiği yer VetClass!
Fuat Teker
Pet Sahibi
Her alanda çok iyiler ama kuş sağlığı konusunda gerçekten uzmanlar!
Bert Abel
Pet Sahibi
Muhabbet kuşumuzun rahatsızlanması üzerine internetten bulduk ve gittik. Tedavimiz devam ediyor ve muhabbet kuşumuzun sağlığı iyiye gidiyor, şimdiye kadar olan süreçten memnunuz.
Simge Bayraktar
Pet Sahibi
Kuşumuz limonu tavsiye üzerine VetClass'a getirdik. Salih Bey ve ekibi oldukça ilgililer. Tedavi öncesi ve sonrası gerekli bilgilendirmeleri de ayrıca yaptılar. Limonumuz şuan gayet sağlıklı ve kanadındaki problem giderildi, tüm ekibe teşekkür ederiz.
Türkan Eker
Pet Sahibi

Konum