Yaşadığınız bölgeye yakınlık,gelen yorumlar,memnuniyet,tecrübe gibi farklı kriterleri değerlendirdiğinizde evcil hayvanlarınız için uygun kliniği bulabilirsiniz.Vadi İstanbul’da Veteriner ihtiyacınız var ise sizlere 10 dakika uzaklıkta bulunmaktayız.İletişim numarası üzerinden veya çalışma saatleri içinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vadi İstanbul 7/24 Açık Veteriner Kliniği

Vetclass Veteriner Kliniği olarak Kağıthane ilçesinde yer alan 24 saat ulaşılabilir kliniktir.Acil durumlarda günler ve saatlerin önemsiz , önemli olan tek şey minik dostumuzun sağlığıdır.Bunun için telefon numaramız 24 saat boyunca açıktır.Kliniğimizin standart çalışma saati 11:00-21:00’dir.Ancak acil tüm durumlarda iletişime geçmeniz halinde hizmet vermekteyiz.

Kedi,kuş,köpek,egzotik türlere ve diğer tüm türlere hizmet vermekteyiz.Hayvanlara özel hazırlanmış teknolojik cihazlarımız ile sıfır hata , sıfır zarar ve kolay kullanım sağlıyoruz.Veteriner hekime ihtiyacınız var ise Vadi İstanbul’dan Vetclass Veteriner Kliniği güven içinde gelebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

Adres : Sultan selim mahallesi , Sultem Selim Cd. no:128/C,34415 Kağıthane/İstanbul İletişim : (0212) 280 34 55 Whatsapp İletişim : 0539 435 34 55